KONST / Litografier / Litografi 8102066
nr 810 2066
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), signerad-81, stadshuset, 58/70, motivets mått: 40x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:49:21
700 kr
1.000 kr
2.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.400 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas